İstoç outlet 27. Ada No:114 İstoç outlet 27. Ada No:114 İstoç outlet 27. Ada No:114 İstoç outlet 27. Ada No:114

Bileklik Ses Kayıt Cihazı 8 Gb

  • Ürün Kodu: 6583
  • Stok: 20+
  • 723,77 TL
  • 60,31 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bileklik Ses Kayıt Cihazı 8 Gb Hafızalı Voice Recorder


Bileklik mini ses kaydedici cihazı normal bileklik olarak da kullanabileceğiniz mükemmel bir ses kayıt cihazıyla tek şarj ile 20 saat aralıksız çok net ses kaydı yapabilirsiniz. Sporcular, izciler, öğrenciler, bay, bayan ve çocuklar için hiç dikkat çekmeden kullanabilecekleri mükemmel bir üründür.
Dilerseniz bilekliğin ortasındaki mini ses kayıt cihazını çıkarıp kayıt yapmak istediğiniz ortama bırakıp saatler süren (20 saat) ses kaydı alabilirsiniz. Kullanımı
son derece basittir. Tek düğme kayda başlatır.  Kimseye fark ettirmeden ses kaydı yapmanın en kolay yoludur.  Her ortamda ses kaydı yapabilirsiniz. Çıkarılabilir bant ile son derece pratik ve fark edilmezdir. Narin ve küçük, taşıması kolay. Bir düğmeyle kaydedebilirsiniz ve kullanımı son derece kolay. Tek düğme ile ses kaydına başlar. Gösterge ışığı yanıp söndükten sonra kayıt yaptığı anlamına gelir. Kaydı durdurmak ve sonlandırmak için düğmeyi OFF konumuna getiriniz. Böylelikle ses kaydını sonlandırmış olacaksınız. Yapmış olduğunuz kayıtları dinlemek için paket içerisinde gelen USB ara kablosu ile bilgisayara bağlayıp dinleyebilirsiniz. Eğer gösterge ışığı kırmızı olur ve yanıp kayıt sırasında demektir. 8 GB dahili hafızasına 140 saat kayıt alır. Tüm işletim sistemleri ile çalışır. Bileklik dahil ağırlık 21 Gram Sadece ses kayıt cihazının ağırlığı 13 Gram Ses kayıt cihazının boyutu 1.5 CM 2.5 Cm Bilekliği tüm bileklere göre ayarlanabilir  

Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.istocoutlet.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur.
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...