Airfryer Silikon Pişirme Kalıbı Hava Fritözü Kabı Egonex

  • 49,16 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Egonex Life Airfryer Silikon Pişirme KalıbıTüm Airfryer'lara Uyumlu En : 20 cmSilikon Airfryer Silikon Pişirme Kalıbı , hava sirkülasyonunu ve ısı dağılımını sağlamak için yükseltilmiş çizgilere sahiptir.Sık sık parşömen kağıdı kullanmak yangın tehlikelerine yol açabilmektedir. Bu sebeple silikon ürünler daha fazla güvenlidir.Yemeğinizi daha az zamanda, yanmadan ve yapışmadan tekrar kullanılabilir şekilde yapabilirsiniz.Yemekleriniz kalıntıları ile Airfryer'ınız kirlenmezAğız genişliği tüm modellere uyabilecek şekilde daraltılabilir ve katlanabilir bir yapıya sahiptir.Ürünün tabanı 16,5 cm, üst ağız genişliği 20 cm, derinliği 5 cm.dir. (Tutma yerleri dahil 6,5 cm)Airfryer Silikon Pişirme Kalıbı 230 dereceye kadar dayanıklıdır.Airfryer Silikon Pişirme Kalıbı, hava fritözünüzde gıda kalıntısı, kir vb. bırakmaz. Hava fritözünüzün ömrünü uzatır.Tamamen bulaşık makinesinde yıkanabilir, elde yıkamak zorunda değilsiniz, temizliği oldukça basittir.Yüksek kalite malzeme
Teslimat Koşulları

-Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
-Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
-Teslimat esnasında ürünün kontrolünü sağlamanızı ve ürüne zarar geldiyse tutanak tutup teslim almamanızı rica ederiz.
-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

-Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sportstyle.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.
-Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

-www.istocoutlet.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

-Ürün temin edilemediği taktirde ödemeniz tarafınıza iade edilecektir.


Garanti Koşulları

- Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
- Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.
- Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

- Satın aldığınız üründe üretici kaynaklı bir sorun olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemine tabi tutulur.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...